Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 51/2014
 
 
img-160-160
Téma týdne: Velké změny na české železnici - zdražování, moderní vlaky a věrnostní program ČD

Uplynulá neděle byla ve znamení změn na české železnici. V platnost vstoupil nový jízdní řád, na trati mezi Prahou a Vídní byly nasazeny nejmodernější stroje Railjet a k nové cenové válce na kolejich se schyluje na lince do Košic. Mírně navýšeny byly ceny některých typů jízdenek.

V neděli byl také spuštěn věrnostní program Českých drah. Jeho členům se z každé zakoupené jízdenky přičítají na konto body, které je následně možné směnit třeba za 90% slevu na jízdenky ČD.

Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
mBank mění od 1. března 2015 sazebník - kdo vydělá a kdo prodělá?

Od 1. března příštího roku najede mBank na nový sazebník. Nejvýraznější změnou u mKonta je zpoplatnění vedení platební karty částkou 29 Kč měsíčně. Poplatek bude odpuštěn všem klientům, kteří za měsíc provedou alespoň jednu transakci kartou ve výši 500 Kč, nebo mají u banky jakýkoliv úvěrový produkt. Nově navíc budou první tři výběry z libovolného českého bankomatu zdarma. Kdo na novém sazebníku vydělá a kdo prodělá? Dozvíte se v článku!

Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
IKEA: Vánoční stromeček za 249 Kč
Levný vánoční stromeček má ve své nabídce Ikea. Jedle kavkazská v ní stojí 499 Kč, přičemž členové Ikea Family mohou získat 250 Kč zpět na svou členskou kartu. Kompletní podmínky akce jsou popsány v článku.
Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Kde koupit levné letenky, moje zkušenosti s Tank Ono
Michal Pavelka se chystá do Dublinu a při té příležitosti porovnal ceny letenek od různých prodejců. Kde byly nejlevnější? V dalším díle skrblení popisuje také své zkušenosti s čerpacími stanicemi Tank Ono, kde cena benzínu klesla pod magických 30 Kč za litr.
Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
Přehledný návod: Jak nakupovat na Aliexpress.com
Aliexpress je čínský internetový obchod s oblečením, hobby potřebami, elektronikou nebo kabelkami. Jeho výhodou je široký výběr, nízké ceny a obvykle také doprava do České republiky zdarma. Skrblík pro vás má přehledný návod jak na Aliexpressu nakupovat.
Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
Jak v obchodě poznat kvalitní ovoce a zeleninu?
Banány se sklízejí ještě zelené, aby stihly během přepravy dozrát. Za zelena se trhá také ananas, broskve, kiwi nebo mango. Sepsali jsme pro vás návod, podle čeho vybírat 26 druhů ovoce a zeleniny!
Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
13 tipů jak ušetřit při koupi zájezdu
Plánujete letní dovolenou? Máme pro vás 13 tipů, které vám pomohou ušetřit při výběru zájezdu. Jak se nenechat napálit s fotografií hotelu a jak ještě snížit cenu zájezdu zakoupeného u cestovní agentury?
Více informací
 
divider image
 
img-160-160
Tank Ono: Natural 95 za 28,90 Kč, diesel za 29,50 Kč
Ceny paliva v čerpacích stanicích Tank Ono od minulého týdne ještě poklesly. Litr Naturalu 95 se prodává za 28,90 Kč, litr nafty za 29,50 Kč.
Zobrazit kupón
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Lyžařská bunda za 499 Kč, lyžařské kalhoty za 399 Kč, funkční triko a kalhoty za 199 Kč
V pondělí 22. prosince začíná v Lidlu akce na některé zimní oblečení. Bundy, kalhoty i funkční oblečení je v prodeji ve variantách pro dámy i pány.
Více informací
 
 
A jako bonus na závěr odhalení triku supermarketů:

Všimli jste si, že pečivo bývá v marketech umístěno v opačném koutu prodejny, než jsou pokladny? Obchodník tak spoléhá, že když cestou k regálu s rohlíky projdete přes celou prodejnu, nezůstanete jen u pečiva.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy a další zajímavosti můžete sledovat na našem Facebooku a Twitteru.
Pomozte nám vylepšit Skrblíkův zpravodaj!
Zobrazit email v prohlížeči   |   Odhlásit odběr pro adresu *|EMAIL|*