Aktuální šetřící tipy každou středu pro Vás
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Skrblíkův zpravodaj 50/2014
 
 
img-160-160
Téma týdne: Jak ušetřit na slevových portálech a nenaletět

Slevové portály Slevomat, Vykupto, NakupvAkci.cz, Pepa.cz a další se staly fenoménem. A ačkoliv jsou doby jejich největší slávy pryč, stále na nich nakupují desetitisíce Čechů.

Skrblík vám poradí, jak poznáte férový portál, jaké triky jejich provozovatelé používají a jaké nejčastější chyby se kupující dopouštějí. Také vás upozorníme na jeden produkt, který před nedávnem zaplavil slevové portály, přičemž kupujícím místo pocitu štěstí přinesl spíše vztek a zklamání.

Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
Skrblíkův objev: Natural 95 za 29,90 Kč a nafta za 30,50 Kč

Skrblík pro vás objevil síť čerpacích stanic, jejichž ceny benzínu Natural 95 prolomily magickou hranici 30 korun za litr. Natankujete ho v ní za 29,90 Kč, diesel za 30,50 Kč.

Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
T-Mobile Fresh: Vyplatí se připlácet za službu, která slibuje nový telefon každý rok?
Službu T-Mobile Fresh proslavila zakázaná reklama s polským šmelinářem. Pokud budete růžovému operátorovi platit paušální poplatek navíc, pojistí vám telefon či tablet a navíc umožní každoroční výměnu zařízení se slevou. V reklamě zní nabídka lákavě, ale jaká je skutečnost?
Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Které vánoční dárky určené do kuchyně jsou vyhozené peníze?
Michal Pavelka se zavřel do kuchyně, zamyslel se a roztřídil pro vás kuchyňské dárky do několika skupin. Které nástroje a spotřebiče čeká dlouhý a bohatý život a které skončí navždy zavřené ve skříni? Jak dopadl papiňák, friťák, domácí pekárna, kávovar nebo ponorný mixér?
Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
Přehledný návod: Jak nakupovat na eBay.com
eBay je nákupní superráj, ve kterém koupíte prakticky vše, na co si vzpomenete, od značkového oblečení, elektroniky, náhradních dílů až po bizarnosti, jako je třeba vycpaný netopýr. Připravili jsme pro vás přehledný obrázkový návod, jak postupovat krok za krokem během nakupování na eBayi.
Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
Zákaznická karta České pošty: Levnější poštovné a konec podacích lístků
Česká pošta nabízí již nějaký pátek svou vlastní zákaznickou kartu. Získáte s ní slevu na zasílání doporučených dopisů a navíc nemusíte ztrácet čas vyplňovávním podacích lístků. O kartu můžete požádat zdarma, stačí si přečíst náš článek.
Pro více informací klikněte SEM
 
divider image
 
img-160-160
Flob.cz: Napište recenze na tři restaurace a získáte 100 Kč na DámeJídlo.cz
Napište na webu Flob.cz tři recenze na libovolné restaurace a získejte zdarma poukázku ve výši 100 Kč na DámeJídlo.cz. Za pár minut tak máte vyděláno na oběd.
Více informací
 
divider image
 
img-160-160
Parkia.cz: Sleva 10 % na parkování u letiště Praha Ruzyně
Ve spolupráci s Parkia.cz pro vás máme exkluzivní kupón na desetiprocentní slevu na parkování u letiště Praha Ruzyně.
Zobrazit kupón
 
divider image
 
img-160-160
Lidl: Keramická nerez pánev za 299 - 499 Kč
Od pondělí 15. prosince Lidl nabízí cenově zvýhodněné keramické nerez pánve. V nabídce jsou hned tři varianty - průměr 20 cm za 299 Kč, 24 cm za 399 Kč a pánev o průměru 28 cm za 499 Kč.
Více informací
 
 
A jako bonus chytrá rada na závěr:

Může si prodejce účtovat poplatek za platbu kartou? Odpověď je ano, nicméně musí na tuto skutečnost zákazníka v předstihu upozornit. Obchodník odvádí za platbu kartou poplatek bance, proto se snaží zejména u nízkých transakcí přenést tyto náklady na zákazníka.img 600 290
A to už je pro tento týden opravdu všechno. Další Skrblíkův zpravodaj čekejte ve své schránce zase ve středu. Aktuální tipy a další zajímavosti můžete sledovat na našem Facebooku a Twitteru.
Pomozte nám vylepšit Skrblíkův zpravodaj!
Zobrazit email v prohlížeči   |   Odhlásit odběr pro adresu *|EMAIL|*