Pokud se vám Zpravodaj nezobrazuje správně, můžete si ho zobrazit ve svém prohlížeči
Logo Skrblík
Povolte zobrazení obrázků a uvidíte více!

Jak ušetřit na zimních pneumatikách

V průběhu dalších dní se má ochladit a od 1. listopadu budou povinné zimní pneumatiky. Skrblík vám poradí, jak ušetřit na jejich koupi i výměně.

Jak jednoduše poznáte dobrou pneumatiku? Jak si ověřit, jestli pneumatika neležela několik let ve skladu prodejce? A jak často se mají kupovat nové gumy?

Chci vědět víc!

Electro World: Do 31. října akční splátky s nulovou akontací a nulovým navýšením

Řetězec obchodů s elektrem nabízí do konce října možnost získat zboží v úhrnné hodnotě nad 9 999 Kč na splátky bez navýšení a s nulovou akontací. Doba splácení je 10 měsíců - pokaždé tak zaplatíte 10 % z ceny.

Zobrazit podmínky akce

Odškodnění cestujících v letecké dopravě

V průběhu tohoto týdne došlo ke stávce zaměstnanců německých aerolinek Lufthansa. Jaké nároky mají cestující v případě zpoždění či zrušení letu? Kde se domáhat škody a jak postupovat? Skrblík pro vás kompletní informace a podrobný návod, jak v takové situaci postupovat.

Chci vědět více

Brzy končí možnost získat prostředky z Nové zelené úsporám 2014!

Již jen do konce října máte možnost získat dotaci z programu Nová zelená úsporám 2014. Přes tento program můžete získat finanční prostředky třeba na kotel, kamna nebo zateplení domu.

Přečíst článek

Neomezené volání a SMS do všech sítí za 500 Kč měsíčně

Skrblík vám ve spolupráci s exkluzivním partnerem nabízí možnost získat mobilní paušál s neomezeným voláním a SMS za 500 Kč měsíčně. Tarif je od společnosti T-Mobile a je určený pouze podnikatelům s IČ. Nabízí se bez mobilního internetu a se smlouvou na 2 roky.

Chci vědět více

Ušetřete stovky až tisíce korun ročně za plyn!

Spočítejte si ceny dodávek plynu od alternativních dodavatelů! Možná úspora dosahuje až několik tisíc korun ročně. K srovnání vám stačí mít po ruce poslední vyúčtování za plyn.

Srovnat ceny plynu

Podzimní výprodeje na ZOOT.cz

Na Zoot.cz právě probíhá podzimní výprodej - pánská a dámská trička pořídíte již za 99 Kč. Doprava nad 1 000 Kč a případné vrácení je zdarma!

Zobrazit akční zboží

Ze Skrblogu

Pavelkovo skrblení: Vyplatí se nákup potravin v Německu?

Skrblí bloger Michal Pavelka se vydal na rodinný nákup potravin do Německa. Vyplatí se ještě jezdit přes hranice, nebo je éra levných německých potravin dávno pryč?

Přečíst článek

Aktuálně ve fóru

Skrblí trik: Supermarkety v blízkosti letišť

Jídlo na letištích je drahé nejen v Praze. Na Ruzyni lze jídlo nakoupit levně v Bille, poblíž letiště Milán Bergamo je zase obchodní centrum Orio. Znáte další takové příklady? Svěřte se v diskuzi!

Více informací

Letáková hlídka

Lyžařský týden v Lidlu

V Lidlu probíhá od čtvrtka 23. října lyžařský týden. Lyžařskou bundu pořídíte za 799 Kč, kalhoty za 599 Kč a helmu za 699 Kč.

Více informací

Slevové kupóny

Slevová knížka Burger King

Chodíte do Burger Kingu? Stáhněte si kuponovou knížku s 21 slevami na hamburgery i zdravější salát.

Zobrazit slevovou knížku

A to je pro tento týden všechno. Pomožte ušetřit i své rodině nebo přátelům a přepošlete jim tento email! Čekání na příští newsletter si můžete zkrátit sledováním aktuálních šetřících tipů na skrblím Facebooku a Twitteru. :-)
Odhlásit *|EMAIL|* ze Skrblíkova Zpravodaje.