Pokud se vám Zpravodaj nezobrazuje správně, můžete si ho zobrazit ve svém prohlížeči
Logo Skrblík
Povolte zobrazení obrázků a uvidíte více!

Skrblík varuje: Nejčastější chyby při sjednávání pojištění

Jakých chyb se lidé nejčastěji dopouští při sjednávání pojištění? A na jaké body a termíny je obzvláště dobré se zaměřit?

Skrblík vám také prozradí jeden velmi jednoduchý trik, jak si v případě požáru nebo povodně zajistit nezvratné důkazy o ceně a rozsahu poškozeného majetku.

Chci vědět víc!

Návod: Jak změnit banku rychle a téměř bezpracně?

Změna banky nemusí být vůbec složitá - stačí, když vaše nová banka přistoupila na tzv. kodex mobility klientů. V takovém případě se za vás zdarma postará o vypovězení původního účtu nebo převedení trvalých příkazů a inkas. Podrobnosti se dočtete v našem srozumitelném návodu!

Přečíst návod

Kondenzační plynový kotel: Vyplatí se připlatit?

Kondenzační plynový kotel dokáže oproti klasickému plynovému kotli uspořit 15 - 25 %. Daní za to je vyšší pořizovací cena. Kdy je lepší si připlatit a na co je třeba dávat velký pozor?

Zobrazit článek

Pavelkovo skrblení: Nenechávejte úspory hnít na spořicím účtu

Michal Pavelka se vrací ke dvěma příhodám ze skrblení minulých. Jak se rozvinul příběh s pojištěním odpovědnosti za škodu a rozsednutým notebookem? A jak se vyvíjí investiční pokus a výnosem 16,12 %?

Přečíst článek

Skrblíkovy rady: Zdraví a bezpečnost na cestách

Cestujete? V tom případě pro vás má Skrblík řadu cenných tipů, jak na cestách minimalizovat zdravotní i bezpečnostní rizika. Jak poznat kvalitní restauraci a kde se nejlevněji nechat očkovat?

Přečíst článek

Registrujte se na Airbnb a získejte 500 Kč na Vaši první cestu

Airbnb je komunitní systém, kdy ubytování nabízí sami lidé. Rezervovat si můžete volný pokoj v jejich domě, celou nemovitost nebo pouze neobsazenou postel. Ve většině měst je Airbnb levnější než hotelový pokoj. Máme pro vás kredit 500 Kč na první rezervaci ve výši alespoň 75 dolarů.

Chci získat 500 Kč

Aktuální přehled nejlevnějších last minute zájezdů

Nestihli jste absolvovat dovolenou v průběhu letních měsíců? Nabízíme vám aktualizovaný přehled nejlevnějších last minute zájezdů do více než 130 zemí světa. Od Afghánistánu po Zimbabwe.

Zobrazit nejlevnější last minute zájezdy

Šetřič

Kolik Skrblík ušetří právě vám?

Dejte nám 2 minuty a my vám ukážeme, jak může většina českých domácností získat 5 000 až 27 600 Kč ročně. Vaše odpovědi zůstanou anonymní!

Spočítat možné úspory

Ze Skrblogu

České dráhy: Jízdenky kupujte přes internet - ušetříte čas i peníze

Jízdenky Českých drah můžete pohodlně nakupovat přes internet, zaplatíte kartou. Pokud máte In-kartu, můžete si jízdenku nahrát rovnou na ni bez nutnosti cokoliv tisknout.

Přečíst článek

Aktuálně ve fóru

Zkušenosti s nákupem nemovitosti v dražbě

Máte zkušenosti s nákupem nemovitosti v dražbě? Vyplatil se tento postup, nebo je nevýhodný? Přispějte se svou zkušeností do fóra.

Zobrazit diskuzi

Slevové kupóny

Sleva 500 Kč na luxusní košile na míru

Pořiďte si luxusní košili značky Tailor My Suit s vlastním vzorem a střihem! Namísto 1 899 Kč zaplatíte jen 1 399 Kč.

Zobrazit slevový kód

A to je pro tento týden všechno. Pomožte ušetřit i své rodině nebo přátelům a přepošlete jim tento email! Čekání na příští newsletter si můžete zkrátit sledováním aktuálních šetřících tipů na skrblím Facebooku a Twitteru. :-)
Odhlásit *|EMAIL|* ze Skrblíkova Zpravodaje.