Pokud se vám Zpravodaj nezobrazuje správně, můžete si ho zobrazit ve svém prohlížeči
Logo Skrblík
Povolte zobrazení obrázků a uvidíte více!

E.ON: Vypovězte nevýhodnou smlouvu bez sankcí - pouze nyní!

Energetická společnost E.ON Energy s platností od 25. srpna 2014 navyšuje paušální poplatek za odběrné místo z 58 na 70 Kč měsíčně.

Díky tomu je ze zákona možné E.ONu vypovědět smlouvu, a to i tu se závazkem na dobu určitou. Skrblík vám poradí, jak, do kdy a za jakých podmínek můžete smlouvu vypovědět. Máme pro vás také vzor výpovědi, který byl součástí odměny za přihlášení k odběru Zpravodaje.

Chci vědět více!

Jak postupovat na cestách v případě vzniku pojistné události

Jak postupovat, když máte uzavřeno cestovní pojištění a potřebujete v zahraničí vyhledat lékařskou pomoc, okradou vás nebo způsobíte škodu? Skrblík vám poradí jak nejlépe postupovat a kam se obrátit s žádostí o pomoc.

Chci vědět víc

Pavelkovo skrblení 17: Moje zkušenosti s Booking.com

Michal Pavelka se vydal přes Polsko až na Ukrajinu a při té příležitosti vyzkoušel rezervační portál Booking.com. Přečtete si zkušenosti našeho blogera a také si rezervujte levný hotelový pokoj!

Přečíst Pavelkovo skrblení

600 minut do všech sítí, neomezeně SMS a 1,2 GB dat za 494 Kč

Vodafone tento týden představil nový mobilní tarif pro studenty. Za 494 Kč měsíčně včetně DPH nabízí 600 minut do všech sítí, neomezený počet SMS zpráv a 1,2 GB dat. Tarif se nabízí bez závazku.

Tarif je oficiálně nabízen výhradně studentům ve věku od 6 do 26 let, nicméně... více v článku!

Více informací o tarifu

Zpáteční letenka do Kanady za 8 930 Kč

Letecká společnost Air Transat v současné době nabízí levné letenky z Paříže do Montrealu jen za 8 930 Kč včetně tax a poplatků! Cena je za cestu tam i zpět!

Zobrazit termíny

Soutěž o slevu 6 000 Kč na zájezd

Cestovní agentura Invia ve spolupráci s cestovní kanceláří Marine Tour pořádají soutěž o slevu 6 000 Kč na zájezd na Tureckou riviéru. Do soutěže budou zařazeni všichni, kdo si u Invie koupí dovolenou od CK Marine Tour.

Jak můžu soutěžit

Aktuálně ve fóru

Taxislužba Uber: Jak jsme jezdili po Praze zdarma v luxusním Mercedesu

Minulý týden začala v Praze fungovat služba Uber, obdoba taxislužby provozovaná výhradně přes mobilní aplikaci. A protože rozdávala (a stále rozdává!) kupón na jízdu ve výši až 500 Kč, Uber jsme vyzkoušeli. Jaké jsou naše pocity?

Chci 500 Kč na taxi

Ze Skrblogu

Vypovězte Vodafonu nevýhodnou smlouvu! Pouze nyní bez sankcí

Připomínáme možnost vypovězení nevýhodné smlouvy s Vodafonem v důsledku změny obchodních podmínek. Platíte moc nebo máte neomezený tarif, který plně nevyužíváte? Přečtěte si, jak se zbavit úvazku a jak ušetřit!

Přečíst návod na vypovězení smlouvy

Letáková hlídka

Lidl: Super akce pro všechny cyklisty

Lidl má od pondělí 25. srpna v akci např. softshellovou bundu na kolo za 399 Kč, cyklistickou přilbu za 349 Kč, cyklistické tretry za 599 Kč, nožní pumpu za 179 Kč a další zajímavé kousky!

Zobrazit další zboží v akci

Slevové kupóny

Sleva 500 Kč na luxusní košile na míru

Sleva 500 Kč na luxusní košile značky Tailor My Suit na míru. Namísto 1 899 Kč tak za košili zaplatíte jen 1 399 Kč včetně poštovného.

Chci slevu!

A to je pro tento týden všechno. Pomožte ušetřit i své rodině nebo přátelům a přepošlete jim tento email! Čekání na příští newsletter si můžete zkrátit sledováním aktuálních šetřících tipů na skrblím Facebooku a Twitteru. Také nám můžete napsat, jak by šel Skrblíkův Zpravodaj vylepšit! :-)
Odhlásit *|EMAIL|* ze Skrblíkova Zpravodaje.