Pokud se vám Zpravodaj nezobrazuje správně, můžete si ho zobrazit ve svém prohlížeči
Logo Skrblík
Povolte zobrazení obrázků a uvidíte více!

Pojištění telefonu a tabletu - vyplatí se?

T-Mobile nabízí k nově pořízeným telefonům možnost pojištění proti krádeži nebo poškození pádem či vodou. To vše na období 6 měsíců až 2 let a za 49 Kč - 199 Kč měsíčně v závislosti na ceně přístroje.

Pročetli jsme pojistné podmínky a poradíme, pro koho je pojištění výhodné a proč se vyplatí.

Více informací

Cestování

Jak ušetřit za hostely

Hostely původně vznikly jako levné ubytovny pro mladé cestovatele. Dnes se v nich již může ubytovat prakticky kdokoliv a není překvapením, že hostely patří mezi nejlevnější formu ubytování.

Skrblík vám vysvětlí jak hostely fungují, na co si dát pozor a máme pro vás tipy na ověřené hostely v několika místech světa.

Přečíst článek

Rodina

Pavelkovo skrblení 16: Jak jsem vydělal 17 % v podílových fondech

Přečtete si zkušenosti Michala Pavelky s investičními fondy. O tom, jak vlastnil kus Lukoilu, jak vydělal 17 % a jaký neobvyklý dárek věnoval synovi k narozeninám.

Přečíst článek

Telefon

Nominujte Skrblíka na Kříšťálovou Lupu 2014

Líbí se vám Skrblík? V tom případě budeme moc a moc rádi, pokud nás nominujete na Křišťálovou Lupu - ocenění pro nejlepší webové projekty roku. Zabere to jen minutku!

Přečíst článek

Cestování

Hotely po celém světě se slevou 20 %

Hotely napříč světem se slevou 20 % i více si můžete rezervovat na webu Booking.com. V rámci tajných nabídek můžete rezervovat pokoj v Římě za 977 Kč, v Budapešti za 529 Kč nebo třeba Madridu za 526 Kč. Destinací je však mnohem, mnohem víc!

Více informací

Cestování

Uber: Kredit 500 Kč zdarma

Uber je mobilní aplikace, se kterou si můžete pohodlně a bezpečně objednat vůz taxi. Tento týden začíná svůj provoz v Praze, a tak v rámci propagace rozdává kupón na 500 Kč. Díky němu můžete absolvovat 2 až 3 cesty po Praze zcela zdarma!

Více informací

Aktuálně ve fóru

Může policie zastavit tok peněz po převzetí balíku na dobírku s bezcenným obsahem?

Po Twitteru nedávno kolovala informace, že v případě převzetí dobírky s bezcenným obsahem stačí zavolat na linku 158 a policie zastaví tok peněz a zabrání tak podvodu. Jak je to ve skutečnosti? Informovali jsme se na tiskovém oddělení Policie ČR.

Přečtete si vyjádření

Ze Skrblogu

Televizní věštění, noční svlíkačky aneb jak se vydělává na lidské důvěře

Noční televizní vysílání na většině komerčních televizí okupují svlíkající se moderátorky pochybných soutěží nebo jejich věštící kolegyňky. Nahlédněte se Skrblíkem do zákulisí byznysu s nočními show!

Přečíst článek

Letáková hlídka

Lidl: Funkční polotriko za 199 Kč, diagnostická váha za 349 Kč

Lidl má od čtvrtka 14. 8. v nabídce zajímavou drobnou elektroniku a oblečení. Například funkční polotriko za 199 Kč, diagnostickou digitální váhu za 349 Kč, zastřihovač vousů a vlasů za 499 Kč nebo softshellovou bundu za 399 Kč.

Zobrazit všechny slevy

Slevové kupóny

Expedia.com: Sleva 25 $ na první rezervaci přes mobilní aplikaci

Portál Expedia.com nabízí slevu 25 dolarů z první rezervace ve výši nad 100 dolarů. Rezervaci je nutné provést prostřednictvím aplikace na Android nebo iOS.

Více informací

A to je pro tento týden všechno. Pomožte ušetřit i své rodině nebo přátelům a přepošlete jim tento email! Čekání na příští newsletter si můžete zkrátit sledováním aktuálních šetřících tipů na skrblím Facebooku a Twitteru. Také nám můžete napsat, jak by šel Skrblíkův Zpravodaj vylepšit! :-)
Odhlásit *|EMAIL|* ze Skrblíkova Zpravodaje.