Pokud se vám Zpravodaj nezobrazuje správně, můžete si ho zobrazit ve svém prohlížeči
Logo Skrblík
Povolte zobrazení obrázků a uvidíte více!

Zkontrolujte si platnost svého průkazu pojištěnce

Standardní platnost Evropských průkazů zdravotního pojištění je 10 let, a protože byly první průkazy vydávány v červnu 2004, nyní jim končí platnost. Prošlý průkaz je bez ohledu na okolnosti neplatný.

Zdravotní pojišťovna obvykle nové průkazy zasílá v dostatečném časovém předstihu, přesto se může stát, že váš průkaz je neplatný.

Průkaz pojištěnce vám dobře poslouží i při cestách po EU, kdy může posloužit jako bezplatná náhrada zdravotního pojištění.

Více informací

Rodina

Jak levně vyčistit bazén?

K čištění bazénu nemusíte používat výhradně bazénovou chemii nakoupenou v hobby marketech za několik tisíc korun. Skrblík vám poradí, jak vyčistit bazén neméně účinně za desetinu ceny!

Připravené výrobky stačí nahradit běžně dostupnými chemikáliemi. Jejich poměr i postup čištění je srozumitelně popsát v článku.

Přečíst článek

Telefon

O2: Splaťte dluh do 23. září a budou vám odpuštěna penále i soudní výlohy

O2 se po nedávné změně majitele snaží ukázat přívětivější tvář, a tak v současné době lidem umožňuje splatit své dluhy, aniž by jim byly účtovány úroky z prodlení, poplatek za upomínku nebo správní a soudní výlohy.

Po odpuštění si stačí zřídit inkaso a splatit dluh v plné výši. Akce se vztahuje jak na fyzické podnikající a nepodnikající osoby, tak na firmy. Přehled všech podmínek naleznete v článku.

Přečíst článek

Cestování

Nevýhody nízkonákladových aerolinek

Low cost letecké společnosti jsou fajn. Díky nim se můžete za pár stokorun dopravit do Londýna, Maroka nebo třeba Dubaje.

Co se bezpečnosti týká, neexistuje mezi klasickou a nízkonákladovou společností rozdíl. V rozsahu poskytovaných služeb však již rozdíly jsou, a to celkem zásadní. Přečtete si, co je důležité si uvědomit před rezervací letenky s nízkonákladovou společností.

Přečíst článek

Cestování

Invia: Ke všem zájezdům zdarma pojištění storna

Cestovní agentura Invia nabízí ke všem zájezdům pojištění storna zájezdu v důsledku krachu pořádající kanceláře. V případě krachu cestovní kanceláře obdrží klient své peníze v plné výši nejpozději do 30 dnů.

Více informací

Ze Skrblogu

Pavelkovo skrblení 15: Jak jsem vyzkoušel investiční fondy

Michal Pavelka se před lety rozhodl vyzkoušet investici do podílových fondů. Vydělal, nebo prodělal?

Přečíst článek

Aktuálně ve fóru

Vlakem k moři jen za 377 Kč

Ke krásnému pobřeží Baltu se můžete dopravit již za 377 Kč. Nikoliv autobusem, ale v pohodlnějším vlaku!

Přečtete si jak

Letáková hlídka

Teta drogerie: Pánské a dámské DNS Playboy jen za 139,90 Kč

V drogeriích Teta mají v období od čtvrtka 7. srpna do soboty 16. srpna v akci DNS Playboy jen za 139,90 Kč!

Zobrazit slevu

Slevové kupóny

Hotel Tonight: Rezervujte si hotel a získejte 30 € zpět

Přes mobilní aplikaci Hotel Tonight si můžete díky last minute nabídkám rezervovat hotel opravdu levně. Nyní můžete za první rezervaci získat 30 euro zpět.

Více informací

A to je pro tento týden všechno. Pomožte ušetřit i své rodině nebo přátelům a přepošlete jim tento email! Čekání na příští newsletter si můžete zkrátit sledováním aktuálních šetřících tipů na skrblím Facebooku a Twitteru. Také nám můžete napsat, jak by šel Skrblíkův Zpravodaj vylepšit! :-)
Odhlásit *|EMAIL|* ze Skrblíkova Zpravodaje.