Pokud se vám Zpravodaj nezobrazuje správně, můžete si ho zobrazit ve svém prohlížeči
Logo Skrblík
Povolte zobrazení obrázků a uvidíte více!

Na co máte nárok při zpožděném či zrušeném letu + návod jak postupovat

Věděli jste, že při zpožděném letu vám za určitých okolností musí letecká společnost zajistit bezplatný hotel nebo stravování zdarma? Ještě více můžete získat v rámci kompenzace za ztracený kufr - až 33 500 Kč!

A budete-li mít štěstí, můžete být zdarma přemístěni z ekonomické třídy do business class. Skrblík vám prozradí, za jakých okolností se tak může stát.

V článku se dále dozvíte, kdy a za jakých okolností i podmínek máte právo na odškodnění za zpoždění nebo zrušený let a jak máte postupovat. A také poradíme, jestli se vyplatí spoléhat na firmy vymáhající odškodnění.

Dozvědět se více

Cestování

Cestovní pojištění se slevou 50 % nebo 8 e-knihami zdarma

Pojišťovna Allianz má až do 30. září 2014 akci, v rámci které nabízí klientům do 26 let cestovní pojištění se slevou 50 %. Ani starší klienti nepřijdou zkrátka - k pojištění získají 8 elektronických knih zdarma.

Více informací

Blog

Vodafone vám po vyčerpání FUP internet nezpomalí, ale naúčtuje vám další datový balíček

Vodafone redakci Skrblíka moc zklamal. V září všem zákazníkům s aktivním datovým tarifem změní nastavení služby tak, že po vyčerpání limitu dat se připojení nezpomalí, ale zákazníkovi se automaticky naúčtuje další balíček dat.

Cena tohoto balíčku je navíc značně nevýhodná. V článku vám poradíme, co máte dělat, abyste Vodafonu nemuseli platit ani korunu navíc.

Přečíst článek

Cestování

Dárek pro vás: Stáhněte a vytiskněte si praktického rádce na cesty

Připravili jsme pro vás praktickou příručku na cesty, ve které najdete cenné rady, jak se chovat v nesnázích. Kde můžete zablokovat ztracenou platební kartu, jaká máte práva v případě zpoždění letu, jak postupovat při škodné události nebo kde hledat konzulární pomoc.

Příručku stačí vytisknout na barevné nebo černobílé tiskárně (jeden list papíru), vystřihnout, přeložit dle návodu a vložit do cestovního pasu. Bude tam pasovat jak ulitá. :-)

Stáhnout ve formátu PDF

Ze Skrblogu

Pavelkovo skrblení 13: Test rumunského zdravotnictví na vlastní kůži

Michal Pavelka pobývá v Rumunsku a díky nepříjemné zkušenosti vám může podat svěděctví o návštěvě balkánského lékaře, u kterého se kouří přímo v ordinaci. V článku jsou zastoupena také další populární témata - jídlo, politika a ženy!

Přečíst článek

Aktuálně ve fóru

Doporučte mBank klienta a získejte 500 Kč!

mBank bleskurychle obnovilo akci, v rámci které může stávající klient banky získat 500 Kč. Stačí mBank doporučit nového klienta!

Více informací

Letáková hlídka

Pivní slavnosti v Lidlu

Lidl tento týden nabízí 15 různých balení regionálních piv v ceně 59,90 - 99,90 Kč za 8 kusů.

Více slev

Slevové kupóny

Tesco Online: Sleva až 250 Kč na váš první nákup

Využijte slevový kupón vztahující se na váš první nákup! Sleva 200 Kč pro nákupy nad 999 Kč a sleva 250 Kč pro nákupy nad 1 500 Kč.

Zobrazit kupón

A to je pro tento týden všechno. Pomožte ušetřit i své rodině nebo přátelům a přepošlete jim tento email! Čekání na příští newsletter si můžete zkrátit sledováním aktuálních šetřících tipů na skrblím Facebooku a Twitteru. Také nám můžete napsat, jak by šel Skrblíkův Zpravodaj vylepšit! :-)
Odhlásit *|EMAIL|* ze Skrblíkova Zpravodaje.