Pokud se vám Zpravodaj nezobrazuje správně, můžete si ho zobrazit ve svém prohlížeči
Logo Skrblík
Povolte zobrazení obrázků a uvidíte více!

Naučte se cizí jazyk zdarma

Cizí jazyk se můžete efektivně naučit, aniž byste marnili čas v jazykové škole nebo si platili soukromého lektora.

Skrblík pro vás má 10 tipů, jak se naučit cizí jazyk buď zcela zdarma, nebo s minimálními náklady. Věděli jste, že můžete v Praze navštěvovat kurzy angličtiny téměř zdarma?

Za minimálně 12 lekcí zaplatíte jen zápisné 300 Kč. Na výběr je 5 úrovní pokročilosti angličtiny - začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí a velmi pokročilí.

Dozvědět se více

Cestování

Jak ušetřit za půjčené auto (a získat zdarma lepší)

Půjčení auta bývá mnohdy bývá celkem drama - odkryté poplatky, skryté poplatky, neúplné pojištění a nesrozumitelná smlouvy s množstvím výjimek.

Skrblík pro vás sestavil 14 tipů, jak postupovat při půjčování auta. Proč je lepší vyzvedávat si auto v poledne? A jak získat levně, nebo zcela zdarma vůz vyšší třídy?

Zobrazit článek o půjčovnách

Blog

Pavelkovo skrblení 12: Expedice do rumunského Banátu

Michal Pavelka uspořádal expedici do země, kde bylo ještě nedávno možné pronajmout si plně vybavený dům za 100 Kč denně. Rumunsko je místo Skrblíkům zaslíbené.

Banda dětí společně s naším skrblogerem se vydala do rumunské části Banát, kde je několik osad kdysi založených českými usedlíky. Přečtěte si Michalovy zápisky, ve kterých nechybí bio strava, minové pole ani eibentálská hospoda!

Přečíst článek

Pojištění

Také jste udělali chybu v souvislosti s pojištěním nemovitosti a domácnosti?

Největší chybu v souvislosti s pojištěním uděláte, pokud… si žádné pojištění nesjednáte.

Skrblík vám vysvětlí, proč je výhodné si pojištění sjednat, ačkoliv se může zdát na první pohled drahé. Vysvětlí, jaký je rozdíl mezi pojištěním domácnosti a nemovitosti, nebo povodní a záplavou. A víte, co ovlivňuje cenu pojištění?

Chci se dozvědět více

Letáková hlídka

Lidl: Sporttester za 369 Kč

Od pondělí 21. července má Lidl v akci sporttester značky Crivit s hodinkami a hrudním pásem jen za 369 Kč.

Více slev

Ze Skrblogu

Skrblík varuje: Zapakatel.cz a BránaSlev.cz ve vážných problémech

V jednom z předchozích Zpravodajů jsme vás informovali o zájezdu do Turecka, který se vám po nákupu značně prodraží. O serveru prodávajícím zájezd píšeme znovu - je ve finanční tísni a dluží dodavatelům i zákazníkům!

Přečíst článek

Aktuálně ve fóru

Kde ve vašem okolí mají nejlevnější benzín?

S aplikací Pumpdroid snadno zjistíte ceny benzínu ve vašem okolí nebo na trase, po které právě cestujete. Co ještě aplikace umí?

Přejít do fóra

Slevové kupóny

Hotel.de: Sleva 20 € z vaší rezervace

Ušetřete 20 euro při rezervaci hotelového pokoje v hodnotě alespoň 50 euro. Slevový kupón platí do konce týdne!

Zobrazit kupón

A to je pro tento týden všechno. Pomožte ušetřit i své rodině nebo přátelům a přepošlete jim tento email! Čekání na příští newsletter si můžete zkrátit sledováním aktuálních šetřících tipů na skrblím Facebooku a Twitteru. Také nám můžete napsat, jak by šel Skrblíkův Zpravodaj vylepšit! :-)
Odhlásit *|EMAIL|* ze Skrblíkova Zpravodaje.