Pokud se vám Zpravodaj nezobrazuje správně, můžete si ho zobrazit ve svém prohlížeči
Logo Skrblík
Povolte zobrazení obrázků a uvidíte více!

ADSL od Skrblíka: Až 20 Mb/s již za 349 Kč měsíčně

Skrblík nabízí ve spolupráci se svým exkluzivním partnerem VDSL/ADSL připojení k internetu s rychlostí až 20 Mb/s. Cena ADSL od Skrblíka začíná na 349 Kč měsíčně - oproti běžným cenám ušetříte až 60 %!.

Internet je bez omezení stažených dat a používáme prověřené dodavatele (Vodafone, T-Mobile nebo GTS). Internet si můžete předplatit na 3, 6 nebo 12 měsíců, při sjednávání nenahlížíme do registrů!

Více informací o ADSL

Cestování

Ubytování přes Airbnb a sleva 500 Kč na první pobyt

Airbnb je zajímavá alternativa k hotelům a hostelům. Ubytování nabízejí sami lidé, kteří mají třeba volný pokoj navíc.

Výhod má Airbnb několik, tou největší je zpravidla nižší cena za ubytování v dané lokalitě ve srovnání s hotely. Ubytovat se můžete přímo na pláži, v centru velkoměsta nebo třeba v chatě v lese. Pokud si vyberete dobře, můžete dostat zajímavé a cenné tipy přímo od starousedlíka.

V článku naleznete bližší informace o Airbnb a Skrblíkovy osobní zkušenosti. Také můžete získat slevu 500 Kč na první cestu s Airbnb.

Energie

Návod jak změnit dodavatele plynu

Začátek léta je ideální termín pro změnu dodavatele energií. Ta vzhledem k obvyklé tříměsíční lhůtě proběhne až na podzim, ale s příchodem zimy již můžete topit levněji.

Skrblík vám nejen poradí, jak ušetřit za plyn, ale také vás krok za krokem provede případnou změnou dodavatele a upozorní na možná úskalí.

Cestování

Invia.cz: Sleva až 1 000 Kč na last minute zájezdy

Invia nabízí 30. května 2014 včetně slevu až 1 000 Kč na last minute zájezdy od vybraných cestovních kanceláří. Cena se vztahuje i na last minute ceny. Vycestovat je možné mj. do Turecka, Tuniska, Itálie, Chorvatska, Řecka, Egypta nebo Španělska.

Pro kompletní přehled slev a zájezdů stačí kliknout…

Ze Skrblogu

Pavelkovo skrblení 3

Pavelkovo skrblení a historka s otevřeným koncem na téma "Vyplatí se pojištění odpovědnosti za škodu?"

Aktuálně ve fóru

Letadlem k moři pod 7 500 Kč

7 500 Kč na osobu v kapse a vidina letecké dovolené u moře. Co byste doporučili vy a co doporučují ostatní?

Slevové kupóny

Sleva 10 % na parkování u letiště v Praze

Sleva 10 % na parkování u letiště Praha Ruzyně. Stačí použít kód SKRB2014LIK.

A to je pro tento týden všechno. Pomožte ušetřit i své rodině nebo přátelům a přepošlete jim tento email! Čekání na příští newsletter si můžete zkrátit sledováním aktuálních šetřících tipů na skrblím Facebooku a Twitteru. :)
Odhlásit *|EMAIL|* ze Skrblíkova Zpravodaje.