Havana z Prahy za 14 990 Kč: březen až duben 2022

Česko Odlet: Česko, Praha
Kuba Přílet: Kuba, Havana

Na Kubu za 14 990 s Air France

Letecká společnost Air France uvolnila na příští rok 2022 spousty zlevněných letenek do hlavního města Kuby, Havana. V březnu až dubnu létá Air France Z Prahy přes Paříž každý den, tudíž je z čeho vybírat.

 

Průběh cesty na Kubu

Z Prahy odlétá Air France v ranních hodinách, již v 6:30. Do Paříže přilétá Airbus A320 v 8:20, následuje 2 hodinový přestup. V 10:40 vzlétá širokotrupý Boeing 777 z Paříže a vydává se na svou 10 hodinovou cestu přes Atlantik. Do Havany přilétá Air France ve 14:35 místního času.

Průběh zpáteční cesty do Prahy

Zpáteční let bude náročnější. Z Havany se odlétá v 17:05, díky protirotaci Země, let trvá o hodinu méně než let na Kubu. Trvá tedy zhruba 9 hodin v závislosti na provozu a počasí. V Paříži ale následuje ten boom. Přistání je plánováno na 8 hodinu ranní místního času. Do Prahy odlétá Air France až  ve 20:15 a přilétá do Prahy těsně před 10 hodinou večer. Doporučujeme tedy, pokud nebudete moc unavení, během 12 hodinového přestupu objevovat krásy romantické Paříže.

 

TOP 5 zajímavých míst, která na Kubě musíte vidět

  1. HAVANA: V prvé řadě doporučujeme navštívit hlavní město Havana, do kterého koneckonců přilétáte. Hlavní město se pyšní nádhernými písečnými plážemi a množstvím nábřeží.
  2. SANTIAGO DE CUBA: Druhé největší město bylo založeno na počátku 16. století, je to jedna z prvních osad na Kubě vůbec. Jako první zahájili onu revoluci na ostrově.
  3. BAHIA DE COCHILLOS: V překladu “ZÁTOKA SVINÍ” je jedno z nejkrásnějších míst na planetě vůbec. Četné množství pláží, kde budete sami, se nachází právě tu. Stačí jen jít po pobřeží a objevovat.
  4. SANTA CLARA: Vzdálené zrhuba 3 hodiny od centra Havany je hlavním městem obchodu s cukrovou třtinou a nerosty. Návštěvníky jistě zaujmou pozoruhodné úzké uličky.
  5. VINALES: Místní údolí zapsané v seznamu UNESO je snad jedno z nejbarevnějších míst na světě. Díky své úrodné půdě zde místní obyvatelé pěstují tabák a kávu.

 

Navštívili jste Kubu? Podělte se s ostatními cestovateli o tipy na místa, která navštívit. Nebo snad cestu teprve plánujete? Pak neváhejte, Kuba je skutečně jedno z míst, které je nutné vidět na vlastní oči.

Havana z Prahy za 14 990 Kč: březen až duben 2022

Další letenky do destinace Kuba, Havana


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.