, životopis | Štítek | Skrblík.cz

SKRBLOG

Jak napsat motivační dopis

Neděle, 16. prosinec 2018 Eva Naihaiplová

Co je motivační dopis? Jak má vypadat motivační dopis? Fráze do motivačního dopisu Chyby v motivačním dopise Vzor motivačního dopisu   1Co je motivační dopis? Motivační dopis je první písemná prezentace se kterou komunikujete s potencionálním zaměstnavatelem. Jedná se o první podání ruky. Jak pevně stisknete personalistu na druhé straně, záleží jen na vás. Jde o krátký text, ve […] Celý článek »

Jak má vypadat životopis

Neděle, 16. prosinec 2018 Eva Naihaiplová

Typy životopisů První zásada: Méně je více Druhá zásada: Co nesmí chybět v životopise Co do životopisu nepatří Vzor životopisu 1 Typy životopisů Strukturovaný neboli profesní životopis – nejčastější typ životopisu, se kterým se v dnešní době setkáme Úřední životopis – tento typ CV je zákonem předepsaný formulář, vyžadující ve státní správě Europass – životopis využívaný v různých zemích […] Celý článek »

Jak napsat životopis

Středa, 05. prosinec 2018 Michaela Tomíčková

Pravopis je základ Struktura životopisu Co do životopisu nepsat 1Pravopis je základ Můžete si říct, že tohle už je jen maličkost, ale opak je pravdou. Vždycky než si životopis vytisknete, nebo rovnou už odešlete, určitě jej dejte někomu přečíst. Než se zaměstnavatel začne soustředit na vaše zkušenosti, mnohem dříve jej odradí pravopisné a gramatické chyby. I vy […] Celý článek »