, tofu | Štítek | Skrblík.cz

SKRBLOG

Jak naložit tofu

Středa, 17. duben 2019 Markéta Dyjaková

Co je tofu? Je tofu zdravé? Jaké jsou druhy tofu? Jak naložit tofu? Jak naložit tofu do sklenice? Jak upravit marinované tofu? 1 Co je tofu Tofu je průmyslově zpracovaná sója, což je luštěnina s vysokým obsahem proteinů. Vyrábí se ze sójového mléka a vysráží se siřidly. Výroba je tedy podobná jako u sýru nebo tvarohu. Jedná se […] Celý článek »

Jak připravit tofu

čtvrtek, 28. březen 2019 Zdeňka Kolářová

Co je tofu Výživové hodnoty tofu Druhy tofu Jak připravit tofu natural Jak připravit uzené tofu Jak připravit tofu s bazalkou Jak připravit tofu na pánvi 1 Co je tofu Tofu je v čistě rostlinný výrobek konzistencí podobný sýru nebo tvarohu a vyrábí se ze sóji. Základem je sójové mléko, které je vyrobeno ze sójových bobů. Mléko se […] Celý článek »

Jak jíst tofu

Středa, 05. prosinec 2018 Lenka Rutteová

Jak vybrat tofu? Jak připravit tofu? Jak jíst tofu? 1Jak vybrat tofu Tofu si můžeme pořídit jak ve specializovaných prodejnách se zdravou nebo sportovní výživou, tak i v běžných super a hyper marketech, kde se stalo součástí běžné nabídky. Tofu je k dostání v několika variantách, které se od sebe liší chutí, tedy i následným využitím. A tofu je baleno v nálevu, které […] Celý článek »