listopad 2019

Slevové kódy ForQueen listopad 2019

Rating: 9 (49 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

forQueen je internetový obchod, který se specializuje na prodej oblečení a módních doplňků pro ženy, muže nebo také ladících setů oblečení pro páry. Nakoupit můžete například trička, kalhoty, košile nebo polštáře. Obchod forQueen slevy příležitostně obměňuje. Čas od času můžete najít slevové kódy forQueen. Skrblík si pro Vás připravil aktuální slevový kupón forQueen.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. ForQueen jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit ForQueen 2019

Milujete originální módu a doplňky? Chcete být jedineční? V e-shopu ForQueen máte unikátní příležitost potěšit své oko i peněženku a navíc se výrazně svým oblečením i doplňky odlišit od ostatních. Skrblík vám poradí, jak můžete při svém nákupu navíc ještě ušetřit.

Záruka ForQueen

Při nákupu na ForQueen máte záruku, že si kupujete opravdu originální zboží, navíc precizně ušité z kvalitních materiálů a s detailním tiskem. Všechny produkty v prezentované nabídce pracovníci ForQueen navrhují a šijí zcela sami, proto můžete mít opravdovou jistotu, že obdržíte zcela unikátní kousky. Na prodávané zboží je poskytována záruka 24 měsíců (pokud během 24 měsíců uplatníte reklamaci a tato je pro oprávněnost přijata, následně vyřízena výměnou zboží za nové, od okamžiku doručení nového produktu začíná běžet nová, 24 měsíční záruční doba).

Pokud i navzdory tomu nebudete se svojí objednávkou spokojeni, můžete od smlouvy bez udání důvodu do 14-ti dnů od převzetí zboží odstoupit. Stačí objednané zboží zaslat zpět na adresu e-shopu, samozřejmě nepoužité, v původním balení i se všemi visačkami, spolu s vyplněným reklamačním formulářem, který najdete na stránkách e-shopu ForQueen. Do balíčku v přiloženém dopise uveďte, zda chcete vrátit peníze (v tom případě připište číslo svého účtu nebo poštovní adresu a nejpozději do 14-ti dnů je máte zpět) nebo jste se rozhodli, že zboží chcete vyměnit za jiné (případně jaké).

V případě, že vám objednávka z obchodu ForQueen přijde poškozená, stačí zboží zaslat zpět a z obchodu vám zašlou nový kousek. V takovém případě (kdy bude reklamace uznána za relevantní) hradí všechny náklady na poštovné ForQueen.

Objednávka z e-shopu ForQueen vám bude doručena obvykle během 3 – 12 dní. Pokud se stane, že se doba dodání prodlouží, budete o tom neprodleně informováni.

Zboží si můžete nechat zaslat i do zahraničí – v takovém případě ještě před samotným objednáním napište na email ForQueen, budou vám speciálně naceněny náklady na přepravu zásilky do zahraničí.

Typy slev, slevový kupón ForQueen

Doprava zdarma – při nákupu nad 1.900 Kč získáváte na svoji objednávku dopravu z ForQueen zcela zdarma.

Likvidace skladu – v této kategorii naleznete speciální originální kousky módního oblečení s exkluzivní slevou až 73 %. K využité této slevy nepotřebujete uplatňovat žádný slevový kupón ForQueen.

Novinky – nejprodávanější výrobky v kategorii – i zde můžete nakoupit nejoblíbenější výrobky na ForQueen, navíc ještě některé i se slevou.

Oblečení – pro páry – v této kategorii se také ukrývají mimořádné nabídky skvělých stylových produktů, určené pro dvojice. Najdete tu zboží se slevou až 22 %.

Staňte se fanoušky stránky ForQueen na Facebooku a už vám neunikce žádná slevová akce ForQueen či žhavé novinky. Obchod pravidelně publikuje různé speciální nabídky (top produkty, tipy na dárky, slevové akce, bestsellery nebo prostě jen inspiraci na váš outfit), které se dozvíte právě pouze na sociální síti Facebook. Nenechte si ujít žádnou exkluzivní nabídku ForQueen a buďte pořád módně nalazeni. Navíc pokud se stanete fanouškem, můžete čas od času získat unikátní slevový kód ForQueen, který e-shop sám na sociální síti prezentuje.

Platební metody na ForQueen

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku, kdy zaplatíte při dodání přepravní společnosti. Dále si můžete vybrat možnost platby za vaši objednávku pomocí bankovního převodu, zboží je ale expedováno až po připsání peněz na účet obchodu. Dále máte možnost zaplatit pomocí PayPal nebo online platební kartou (VISA, MasterCard, Maestro). Tyto dvě možnosti jsou mnohem rychlejší než již zmíněný bankovní převod.

Možnosti dopravy z ForQueen

Jedinou možností, jak vám může být doručena vaše objednávka z ForQueen, je pomocí kurýrní služby GLS.