srpen 2019

Slevové kódy Asap Store srpen 2019

Rating: 9 (13 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

V internetovém obchodě Asap Store nakoupíte mnoho módních doplňků. Na výběr máte obuv, kabelky, batohy, pánské tašky, peněženky od řady světových značek. Asap Store doprava zdarma je na nákupy nad 1 000 Kč. Navštivte portál Skrblík a zjistíte, jak ušetřit při svém nákupu prostřednictvím slevového kupónu nebo dopravy zdarma.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Asap Store jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 310 dny Asapstore.cz sleva 50 % na značku David Jones
  • 355 dny Slevový kupón 20 % sleva na Asapstore
  • 355 dny Asapstore slevový kupón na dopravu zdarma
  • 355 dny Asapstore sleva 50 % na dámské pantofle
  • 447 dny Kabelky DAVID JONES se slevou až 50 % na Asap Store
  • 478 dny Asapstore.cz slevový kupón 20 % sleva

Jak ušetřit Asap Store 2019

Internetový obchod Asap Store nabízí dámské a panské módní zboží. V nabídce obchodu nakoupíte vše přes obuv, kabelky, batohy, peněženky a další doplňky. Slevy Asap Storese často obměňují, a proto doporučujeme obchod rovněž sledovat na Facebooku, kde jsou publikovány ty nejzajímavější.

Asap Store je výlučně internetovým obchodem. Obchod doposud nedisponuje žádnou kamennou prodejnou. Pokud chcete ušetřit v Asap Store, navštivte portál Skrblík, který vám vybrané způsoby vysvětlí.

Jak získat slevový kupón Asap Store

Slevové kupóny Asap Storepro vás hledá portál Skrblík. Navštivte facebookové stránky Asap Store a zjistěte, zda zde není od Asap Store slevový kupón publikován zde.

Jak uplatnit slevový kód Asap Store

Slevový kupón Asap Store využijete výhradně nákupem na internetu. Po zvolení vámi vybraného produktu přejdete do nákupního košíku. Slevový kód Asap Storevepíšete do pole k tomu určenému a kliknete na „OK“. Pokud váš nákup splňuje uvedené podmínky (může jít o hodnotu zboží, druh zboží nebo časovou platnost), výše slevy se projeví v nákupní ceně.

Cashback Asap Store

Cashback je zvláštní forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z uskutečněného internetového nákupu. Mezi nejznámější cashback portály patří například Tipli.cz. Registrace na Tipli.cz je jednoduchá a je zdarma. Asap Store cashback momentálně nenabízí žádný cashback obchod.

Slevy na Asap Store – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Asap Storenaleznete zejména na internetových stránkách obchodu. Slevy jsou různorodé a časově limitované. Slevy dosahují zpravidla 30 % nákupní ceny,

Nákupem na portálu Slevomat.cz mohou uživatelé získat slevy Asap Storeve formě voucheru.

Asap Storedoprava zdarma a cena poštovného

Doprava je poskytována kurýrem DPD. Kurýr vás bude ohledně doručení informovat prostřednictvím SMS či e-mailem. Zakoupený produkt lze vyzvednout i v Zásilkovně. Ceny za poštovní služby se pohybují mezi 59 až 89 Kč. Asap Store doprava zdarma je při objednávce nad 1 000 Kč.

Asap Store posílá své produkty také na Slovensko. Slovenští zákazníci si mohou vybrat pro doručení Slovenskou poštu nebo rovněž Zásilkovnu. Asap Store není zapojeným obchodem v rámci akce Den dopravy zdarma.

Vaši objednávku můžete zaplatit:

  • bankovním převodem zdarma,
  • platební kartou zdarma nebo
  • dobírkou za poplatek 29 Kč.

Asap Store vrácení zboží

Pokud vám dodaný produkt nevyhovuje, nabízí Asap Store vrácení zboží do 14 dnů. Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení. Náklady spojené s navrácením zboží hradí kupující.

Obchod vám vrátí peníze do 14 dnů, a to stejným způsobem, jakým je od vás přijal. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít vzorový formulář. Odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat i na e-mail obchodu info@asapstore.cz.

Asap Store reklamace [year]

Potřebujete-li zboží reklamovat, činí záruční lhůta 24 měsíců. Obchod je povinen vyřídit reklamaci nejpozději do 30 dní. Na reklamace Asap Storese nevztahují závady způsobené nesprávným použitím. Zboží určené pro reklamaci nebo vrácení posílejte poštou na adresu:

Asap-store.cz
Husovo náměstí 189
403 17 Chabařovice

Spolu se zbožím zašlete také Asap Store reklamační formulář. Formulář nejen pro reklamaci najdete ke stažení zde.

Asap Store kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů jak postupovat při reklamaci nebo při samotném nákupu na e-shopu kontaktujte telefonicky zákaznický servis. Telefonní číslo je +420 420 725 777 456. Telefon Asap Storeje dostupný každý všední den od 9:00 do 17:00 hod. Internetový obchod můžete kontaktovat na Facebooku nebo prostřednictvím elektronické pošty. Asap Store e-mailje obchod@asap-store.cz. Prodejce můžete navštívit osobně v jeho sídle na adrese Rybná 716/24 Praha 1 110 00.