Soutěž o iPhone se Skrblíkem a s Tipli.cz
Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 21 až 24 z 24

Téma: Zkušenosti s Bohemia Energy

Skrble
    Datum registrace
    19.11.2015
    Citace Původně odeslal Adam Zobrazit příspěvek
    Zdravím, rád bych se tu zeptal tich co u Bohemia energy jsou a prodlužovali u nich smlouvu. Mám smlouvu na dva roky a bude se mi chýlit ke konci, je to smlouva k plynu, a chtěl bych se zeptat, zda když ji chci prodloužit na další období, tak jestli o tom mám firmu nějak informovat nebo se mi automaticky přetočí na další období. Jsem s nimi spokojen, tak bych rád pokračoval dál v odběrech. Takže díky, těm mi odpoví.
    Zdravím Adame, u Bohemia energy jsem smlouvu prodlužoval zatím teprve jedenkrát a vypadalo to asi tak, že jsem jí nechal překulit do dalšího období. Asi záleží na vás jestli jim o tom budete chtít dávat vědět, ale když jsem si to hledal já v jejich podmínkách co mám u smlouvy tak tam to mám s automatickou prolongací, což pro mě znamená, že se o nic starat nemusím a smlouva mi jede dál. A dokonce můžu konstatovat i to, že cenově mi to zůstalo stejně dobře nastavený jako ty roky předešlý, takže pořád stejně ušetřím.

Skrble
    Datum registrace
    16.12.2015
    Je tam automatická prolongace, takže se v podstatě nemusíte o nic starat a smlouva vám jede dál aniž byste musel někoho kontaktovat. Mám to ověřené, sám pokračuju už ptým rokem, takže dvě prolongace za sebou a cenově pořád ok.

Skrble
    Datum registrace
    28.11.2016
    Díky chlapi za odpovědi, takže až to nastane, tak to neřeším a prostě nikam nevolám, nepíšu a platím a odebírám dál. Napadlo mě ještě v souvislosti s tím, jestli třeba, když bych jim tam teda zavolal, že u nich hodlám nadále brát plyn, tak jestli by mi třeba nedali nějakou slevu pro „věrného“ zákazníka. Zkoušel jste to někdo?

Skrble
    Datum registrace
    19.11.2015
    Adame, tak to nevím, že by něco takového nabízeli, ale když se jich zeptáte, tak určitě nic nezkazíte, pokud jim ohledně toho budete volat, tak pak dejte vědět. Jak už jsem psal, nastavení mi zůstalo pořád stejný, takže v rámci stovek korun ušetřit dokážu.

Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. T. S. Bohemia: Tento víkend nakupujte za velkoobchodní ceny
    Od uživatele Petr N. ve fóru Nakupování na internetu
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.03.2015, 13:25

Pravidla přispívání