Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Téma: Žárovky do auta: Kde koupit levně a kvalitně?

Profesionální skrblík
    Datum registrace
    21.01.2013

Žárovky do auta: Kde koupit levně a kvalitně?

Nazdar Skrbloni, nemáte nějaký tip kde kupovat levně výkonné žárovky do aut? Poslední dobou mám celkem vysokou spotřebu žárovek, dneska mi odešla další... bohužel to byla ta, kterou mě posledně pán s placatou čepicí donutil nainstalovat.

Rád bych si pořídil řekněme 4 - 5 kousků H1 12V 55W do foroty, ideálně nějakou výkonnou v ceně do 100 Kč/kus. Nemusí to být úplný rentgen, ale v noci potkávám celkem často neosvětlené idioty v černé bundě a nerad bych si ušpinil kapotu.

Nějaký prověřený tip - např. dx.com? Prioritou je poměr cena/výkon, přičemž výkonem se nemyslí jen kvalita osvětlení, ale taky životnost.

Díkec!
    Škoda každý koruny, která spadne do cizí kapsy

Administrátor Avatar uživatele Petr N.
    Datum registrace
    21.12.2012
    Žárovky z Deal Extreme bych neriskoval z důvodů možné chybějící homologace pro provoz na evropských komunikacích. Osobně se mi osvědčilo kupovat nejlevnější žárovky na trhu - po několika kusech a samozřejmě ne na benzínce.

Skrble
    Datum registrace
    20.01.2013
    Kupovat žárovky s vysokou svítivostí je zcela zbytečné - neušetříte. Tyto žárovky naopak rychleji odchází, a tak v konečném důsledku zaplatíte mnohem, mnohem více. S nákupem na internetu nemám moc dobré zkušenosti - často jsou tam nabízený ruzné aušusy z Číny, které nejsou homologovány pro provoz na Českých pozemních komunikacích. Já kupuji obyčejné žárovky s plně dostačující svítivostí.

Profesionální skrblík
    Datum registrace
    21.01.2013
    Díky týpci, nakonec jsem koupil obyč žárovky u borce v servisu a kašlu na to.
    Škoda každý koruny, která spadne do cizí kapsy

Zdravím, já ve všech ohledech vybírám ověřené značky a žárovky do auta nejsou výjimkou, proto volím Philips, firmu, se kterou mám bohaté pozitivní zkušenosti. Když tak mrkněte sem http://www.philips.cz/c-m-li/svetla-do-auta, zvolíte tam vaši značku a model a pak se zorientujete

Podobná témata

1. Jack Daniels Honey - akce - kde koupit levně
    Od uživatele Honza Dvořák ve fóru Nakupování v kamenných obchodech
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 27.06.2016, 23:09
  2. Kde koupit levné pneumatiky?
    Od uživatele Břéťa ve fóru Opravy auta
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 16.12.2015, 12:07
  3. Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 09.12.2015, 12:46
  4. Nutella v akci: Cena, kdy a kde ji můžete koupit levně