Soutěž o iPhone 6
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: Přístroj na digitalizování negativu a diapozitivu Silvercrest SND 3600 A2 z Lidlu: Akce / zkušenosti / diskuze / cena

Administrátor Avatar uživatele Petr N.
    Datum registrace
    21.12.2012

Přístroj na digitalizování negativu a diapozitivu Silvercrest SND 3600 A2 z Lidlu: Akce / zkušenosti / diskuze / cena

Lidl nabízí v akci skener diapozitivů Silvercrest SND 3600 A2 pro digitalizování fotografií z negativu přímo do počítače. Skener má senzor CMOS s rozlišením 5 Mpx a určený je pro všechny negativy o rozměru 35 mm a pro diapozitivy o rozměru 5 cm × 5 cm.

Skener nabízí rychlé skenování jednoduchým stiskem tlačítka. Barvy jsou automaticky přizpůsobeny a expozice nastavena rovněž automaticky, přenos dat a napájení probíhá přes USB kabel. Příslušenství zahrnuje software na CD, čistící kartáček, zásobník na diapozitivy v rámečcích a dva držáky na pásky filmu. Software funguje na počítačícch s Windows Xp, Visa, 7, 8 a 10 a na počítačích s Mac OS X 10.6-10.11.

Optické rozlišení skeneru je 1 800 DPI (interpoovaně až 3 600 DPI), skener má 4 skleněné čočky, barevnou hloubku 48 bit a délku USB kabelu 120 cm. Lidl na přístroj poskytuje záruku 3 roky.

Máte-li zkušenosti se skenerem SND 3600 A2 z Lidlu,budeme rádi za napsání recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SND 3600 A2
    Cena v akci:
    od 27. 2. 2017 - 799 Kč

Přehled všech výrobků privátních značek Lidlu

Přiložené obrázky Přiložené obrázky

Skrble
    Datum registrace
    08.10.2017

Silvercrest SND 3606 A2

Jsem vlastníkem tohoto scanneru. Bohužel od doby,, a kdy jsem jej koupil jsem vyměnil PC na kterém byl nainstalován ovladač a nenašel jsem ani instalační CD jsem nedohledal. Může mi někdo poradit, kde sehnat instalační CD, případně link na webu? Předem děkuji.

Skrblík
    Datum registrace
    21.07.2017
    pre PC zdatnejsich existuje postup aj bez CD
    najst si v PC(device manager) ako sa nenainstalovane zariadenie hlasi pod akym kodom vyrobcu a podla toho vygooglit driver
    pripadne poziadat na podpore Lidla aby dali povodny nazov kto to pre nich robil tento vyrobok

ak mate este stare PC existuje program ktory zalohuje drivre teda povodne drivre vyextrahuje z windowsu

ale vsetko je to makacka, takze skuste najprv ziadost do lidla

Skrblík
    Datum registrace
    21.07.2017
    a ja som cez google nasiel link na stiahnutie povodneho CD, takze skuste
    http://camera.manualsonline.com/supp...rcrest-5546284

Podobná témata

1. Přístroj na digitalizaci kazet SilverCrest z Lidlu: Akce / zkušenosti / diskuze / cena
    Od uživatele Petr N. ve fóru Výrobky privátních značek Lidlu (SilverCrest, Crivit, Parkside...): Recenze, zkušenosti, hodnocení,
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 21.07.2017, 14:28
  2. Masážní přístroj Medisana z Lidlu: Akce / zkušenosti / diskuze / cena
    Od uživatele Petr N. ve fóru Výrobky privátních značek Lidlu (SilverCrest, Crivit, Parkside...): Recenze, zkušenosti, hodnocení,
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 12.12.2016, 13:15
  3. Multifunkční kuchyňský přístroj SilverCrest Monsieur Cuisine Plus z Lidlu: Akce / zkušenosti / diskuze / cena
    Poslední příspěvek: 03.11.2016, 22:28
  4. Zádový elektrostimulační přístroj Sanitas SEM 51 z Lidlu: Akce / zkušenosti / diskuze / cena
    Poslední příspěvek: 21.09.2015, 12:07
  5. Gravírovací přístroj Parkside z Lidlu: Akce / zkušenosti / diskuze / cena
    Poslední příspěvek: 07.09.2015, 20:21

Pravidla přispívání