, Zavazadla Adria Airways 2019 → Povolená hmotnost, rozměry, poplatky - Skrblík.cz

Zavazadla Adria Airways 2019: Povolená hmotnost, rozměry, poplatky

Adria Airways je největší leteckou společností ve Slovinsku. Hlavním letištěm Adria Airways je Lublaň, kam pravidelně létají z Prahy, Vídně, Mnichova, Frankfurtu a dalších destinací. Adria Airways celkem spojuje 32 destinací v celé Evropě. V této sezoně bylo přidáno hned 6 nových destinací, Dubrovnik a Brač v Chorvatsku, Sofie, Bukurešť, Frankfurt a Dusseldorf.

Příruční / kabinová / palubní zavazadla u Adria Airways 2019

1Rozměry a hmotnost kabinového (palubního) zavazadla u Adria Airways 2019

Cestující v ekonomické třídě mají u Adria Airways nárok na přepravu jednoho příručního zavazadla o hmotnosti do 8 kg. Součet rozměrů kabinového zavazadla nesmí být vyšší než 118 cm, zároveň nesmí překročit hodnoty 55 cm × 40 cm × 23 cm.

Pasažéři v Business class mají nárok na přepravu dvou příručních zavazadel po 8 kg.

Kromě příručního zavazadla si cestující na palubu mohou navíc přibalit dámskou kabelku, kufřík, brašnu nebo tašku s notebookem.

Odbavená (zapsaná) zavazadla u Adria Airways 2019

2Rozměry a hmotnost odbaveného (zapsaného) zavazadla u Adria Airways 2019

V nejnižší třídě Basic je v ceně letenky zahrnuto pouze příruční zavazadlo. Letenky vyšší ekonomické třídy Classic a Flexible zahrnují jeden kus zavazadla o hmotnosti do 23 kg.

Nárok na dvě odbavená zavazadla o hmotnosti do 32 kg mají cestující ve třídě Business.

Součet tří stran zavazadla nesmí překročit 158 cm.

3Poplatky za zavazadla u Adria Airways 2019

Odbavené zavazadlo je možné přikoupit on-line do 4 hodin před odletem, potom pouze na letišti. Do 12 hodin před odletem zaplatíte 15 euro, od 12 hodin do 30 minut před odletem 35 euro a méně než 30 minut před odletem 45 euro za jedno zavazadlo.

Cena druhého odbaveného zavazadla v ekonomických třídách je 75 eur. Za třetí platí všichni cestující bez ohledu na třídu 75 eur.

Při překročení povolených rozměrů odbaveného zavazadla si Adria Airways účtují 100 eur, poplatek za překročení hmotnostního limitu je 50 eur.

Aktuální ceny zjistíte přímo na webu Adria Airways.

>