SKRBLOG

Prima PORT: Slevy v hodnotě více než 20 000 Kč na jedné kartě

Pondělí, 31. říjen 2016, Petr Novák

Prima PORT je nový slevový projekt, za kterým stojí provozovatel televize Prima. Funkčností se dá přirovnat k programům O2 Extra výhodyNašim pro radost od T-Mobile. U Prima Port však nejsou slevy vázány na telefonní číslo, ale na plastovou kartičku pojmenovanou Karta PORTka.

Co to je a jak funguje Prima Port

Registrace do programu Prima PORT probíhá přes internet. Vybírá se jednorázový poplatek 100 Kč, plastová kartička je doručena na kontaktní adresu, nebo si ji lze vyzvednout na výdejním místě Zásilkovny. Ušetřit stokorunu mohou klienti České pojišťovny stříbrné a vyšší úrovně, kteří obdrží členství přes slevový voucher jako dárek zdarma. Během podzimu 2016 lze rovněž do použít slevový kód PODZIM100.

Do registračního formuláře doporučuji uvádět e-mailovou adresu a telefonní číslo vyhrazené pro obdobné účely. Registrací totiž udělujete provozovateli souhlas s využitím osobních údajů k marketingovým účelům.

Každá Karta PORTka má své jedinečné číslo, které slouží k identifikaci u partnerů programu. To se zadává při využití slevy na internetu, při využití v obchodě je nutné kartičku předložit, nebo si ji nahrát do telefonu.

Slevy na kartě Prima Port

Slevy v programu Prima PORT se průběžně obměňují, platnost se pohybuje v rozmezí několika týdnů až měsíců od vyhlášení. Záměrem provozovatele je nabízet slevy na míru konkrétním zákazníkům.

Mezi nejzajímavější aktuální nabídky Prima PORT patří 50% sleva na autobusové jízdenky sdružení Eurolines, 20% sleva na jeden pár obuvi v Intersportu nebo 47% sleva na úrazové pojištění od České pojišťovny.

Mnoho slev z Prima PORT zároveň prezentují (nebo nedávno prezentovaly) zmiňované programy O2 Extra výhody nebo Našim pro radost. Český trh je malý a pokud někteří obchodníci chtějí s tímto modelem slev pracovat, mnoho jiných možností nemají. Týká se to třeba dětského parku Hopsárium, Intersportu, Království železnic nebo Fotocentra Škoda.

Prima PORT však jde více do regionů, nabízí slevy do desítek rodinných atrakcí včetně akvaparků, bowlingů, lanových parků, únikových her, wellness programů nebo muzeí. Karta se tak vyplatí především rodinám s dětmi, které jsou zvyklé trávit víkendy na výletech. Ušetřit mohou přinejmenším stovky korun měsíčně.

  • Zcestovalé rodiny s dětmi mohou ušetřit stovky korun měsíčně
  • Nabídka slev je průběžně obměňována
  • Není nutné kupovat vouchery jako na slevových portálech
  • Slušné množství slev v regionech
  • Část slev kopíruje nabídku konkurenčních programů
  • Poplatek 100 Kč za vystavení a zaslání karty

Komentáře