Plaťte elektronickou peněženkou MasterPass™ a ušetřete třeba 10 % za jízdenky ČD

Pondělí, 10. listopadu 2014, Petr Novák

Až do 14. prosince 2014 můžete ušetřit 10 % při nákupu jízdenek v eshopu ČD, 15 % na DámeJídlo.cz nebo získat dárek ve formě e-knihy, audioknihy nebo předplatného časopisu Euro na Alza.cz. Stačí k platbě použít elektronickou peněženku MasterPass.

Platební karta v chytrém telefonu

Mobilní peněženka MasterPass má formu aplikace, jež v chytrém telefonu uchovává informace o platební kartě. Přístup k ní je zabezpečen šestimístným číselným heslem, údaje k karty se k obchodníkovi nedostanou.

Do aplikace lze registrovat platební karty MasterCard i Visa. Aplikace slouží výhradně k platbám v internetových obchodech, neslouží jako náhrada plastové karty!

V současné době lze MasterPass použít pro úhradu nákupu ve více než 6 000 obchodech. Aplikaci si můžete stáhnout do mobilních telefonů se systémem Android i Apple.

Používáním aplikace se rovněž zařazujete do soutěže o tři hudební výlety pro dvě osoby do Londýna. Výhru získají tři účastníci, kteří provedou nejvyšší počet transakcí u partnerů soutěže – Alza.cz, České dráhy a DameJidlo.cz.

Komentáře