, Top 7 - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Top 7


Top 7: Nejlepší Wi-Fi router (recenze 2018)

čtvrtek, 04. leden 2018 Lenka Chládková komentáře 4 Top 7

Wi-Fi router umožňuje vytvářet a spravovat domácí bezdrátovou síť. Vzhledem k tomu, že na trhu je čím dál tím víc chytrých zařízení, která se dají připojit k internetu, je Wi-Fi router nezbytnou součástí moderních domácností. Routery dostačné pro méně náročnou domácí síť se dají pořídit už v ceně do 500 Kč, kvalitnější zařízení pořídíte v ceně kolem 2 000 Kč. Dražší routery […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší vysavače (recenze zima 2017/2018)

Sobota, 16. prosinec 2017 Lenka Chládková komentáře 2 Top 7

Bez vysavače se v současné době neobejde snad žádná domácnost. Kromě klasických podlahových vysavačů se na trhu nabízí ruční, tyčové, multifunkční nebo robotické vysavače. Ve Skrblíkově výběru jsme se zaměřili na podlahové vysavače, které mají nejuniverzálnější použití. Nejlevnější z nich jdou pořídit už za cenu kolem tisíce korun a přitom jde o přístroje, které nabízí poměrně vysoký výkon a celkově […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší tyčové mixéry (recenze zima 2017/2018)

Středa, 06. prosinec 2017 Lenka Chládková Komentáře: 1 Top 7

Tyčový neboli ponorný mixér by neměl chybět v žádné kuchyni. Je lehký, skladný, dobře se s ním pracuje a se správným vybavením dokáže plnohodnotně nahradit jiné typy mixérů. Kromě klasického mixování polévek a omáček je s tyčovým mixérem možné šlehat krémy, míchat lehčí těsta, sekat ořechy nebo strouhat zeleninu. Nejlevnější mixéry lze pořídit už za pár stokorun, kvalitnější přístroje stojí […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší mixéry na smoothie (recenze zima 2017/2018)

Pátek, 01. prosinec 2017 Lenka Chládková Top 7

Mixér je jedním z nejdůležitějších kuchyňských pomocníků, jeho využití je při přípravě pokrmů poměrně dost široké. Na trhu existuje několik typů, tyčové nebo stolní mixéry, ruční šlehače a v poslední době stále oblíbenější mixéry na přípravu smoothie. Základním rozdílem mezi jednotlivými variantami je způsob, jakým se s nimi pracuje, a co s nimi lze připravit. V tomto díle seriálu se Skrblík zaměřil na […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší žehličky (recenze zima 2017/2018)

čtvrtek, 30. listopad 2017 Lenka Chládková Top 7

Žehlička, která by uměla žehlit sama, zatím na trhu dostupná není. I přes to si jde žehlení výrazně ulehčit, stačí si k tomu pořídit tu správnou žehličku. V našem seriálu jsem se tentokrát zaměřili na nejlepší napařovací žehličky. Skrblíkův výběr je sestaven z modelů v různých cenových kategoriích na základě výsledků odborných testů, uživatelských recenzí a vlastních zkušeností. Jak vybrat žehličku […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší sluchátka do 1 000 Kč (recenze 2017/2018)

Středa, 29. listopad 2017 Marie Janáčová komentáře 2 Top 7

Jak vybrat sluchátka Nejprve zvažte, jak budete chtít sluchátka nosit. Sluchátka pořídíte buď s hlavovým mostem nebo s týlním mostem. Třetí variantou jsou pecky a špunty. V tomto článku se zaměříme na sluchátka s hlavovým mostem. Sluchátka dále dělíme na uzavřená a otevřená. Uzavřená sluchátka zajišťují lepší izolační vlastnosti, zvuk neprochází do okolí a stejně tak nepronikají ruchy z vnějšku dovnitř. U levných […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší televize do 25 000 Kč (recenze podzim/zima 2017)

Sobota, 18. listopad 2017 Lenka Chládková Top 7

Skrblík se v tomto díle seriálu zaměřil na televizory v cenovém rozpětí od 10 000 do 25 000 Kč. V této kategorii je nabídka poměrně široká, téměř všechny televize mají nejlepší rozlišení 4K a jsou doslova nabité novými technologiemi a funkcemi. Do našeho výběru se dostaly výhradně chytré LED televize s velikostí uhlopříčky od 109 cm do 165 cm. Všechny uvedené modely přijímají satelitní […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší televize do 10 000 Kč (recenze podzim/zima 2017)

Středa, 08. listopad 2017 Lenka Chládková Top 7

Kamenné prodejny a e-shopy v současné době nabízí obrovské množství televizorů s nejrůznějšími funkcemi, zorientovat se v nabídce a vybrat nejvhodnější model je proto poměrně složitá záležitost. Kvalitní televize pořídíte už od pár tisíc, špičková zařízení nadupaná nejmodernějšími technologiemi se pohybují v řádu i několika set tisíc korun. Skrblík pro tento díl seriálu vybral sedm nejlepších televizí v cenové relaci do 10 000 Kč. Zaměřil […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší chytré hodinky (recenze podzim/zima 2017)

Pátek, 03. listopad 2017 Lenka Chládková komentáře 4 Top 7

Chytrých hodinek je na trhu nespočet a vybrat ideální model není vůbec jednoduché. Nejlevnější chytré hodinky je možné koupit už za pár stovek korun, kvalitnější se dají pořídit do 5 000 Kč, nicméně za prémiové hodinky od předních značek zaplatíte i několikanásobně více. Důležité je přesně vymezit, co se od chytrých hodinek očekává a podle toho vybrat. Skrblík na […] Celý článek »

Top 7: Nejlepší telefony do 5 000 Kč (recenze podzim/zima 2017)

Sobota, 28. říjen 2017 Redakce Komentáře: 1 Top 7

Výběr nového telefonu může zabrat dlouhé hodiny hledání, porovnávání a pročítání recenzí. Těch je dnes sice dostatek, ale ne všechny jsou objektivní a přináší skutečnou představu o kvalitách přístroje. Skrblík za čtenáře v novém seriálu pročítá recenze z několika zdrojů a na jejich základě doporučuje nejlepší telefony, notebooky i další elektroniku. Jak výhodně koupit telefon do 5 000 Kč V prvním díle vám pomůžeme […] Celý článek »